Přestože se penzion Waldsteinovo Zátiší nachází na klidném místě, nudit se zde rozhodně nebudete. Ať už preferujete klid a procházky nebo si přejete příjemné ubytování s možností aktivního vyžití.

„Naší specializací je možnost rybaření, poplatkového lovu zvěře a sportovní střelby na střelnicích různého typu. Dále vám rádi nabídneme zapůjčení kol pro dospělé či trekových holí.“

Rádi Vám dáme tipy na výlety v blízkém i vzdálenějším okolí.

Jak u nás můžete trávit volný čas?

V ceně ubytování poskytujeme vnitřní vybavenou hernu pro malé i velké, venkovní workoutové hřiště, možnost využití grilu, ohniště. A za poplatek můžete využít některou z našich zajímavých a atraktivních aktivit. Nabízíme zejména možnost sportovního rybolovu, poplatkového lovu zvěře a možnost sportovní střelby. Veškeré informace o těchto aktivitách se dozvíte níže v odstavci Panství a přímo na webových stránkách Panství v sekcích Lesní hospodářství a Střelecké sporty.

Dále nabízíme netradiční zábavné aktivity pro děti i dospělé, jednotlivce i skupiny, např. jízdu traktorem, bagrování, vyjížďky na loďce, sázení stromků.
Pro vaše pěší i cyklistické výlety vám nabízíme zdarma zapůjčení kol pro dospělé nebo trekových holí.

Panství

Lovecký Zámeček, ke kterému náleží 400 ha lesa nabízí možnost lovu.

Panství provozuje vlastní honitbu, ve které umožňuje poplatkový lov zvěře – srnčí, mufloní a černé.

Součástí majetku jsou i dva rybníky o celkové rozloze 2 ha s možností sportovního rybolovu.

Sportovní rybolovCeník sportovního rybolovu

Více se o rybolovu dozvíte zde

Lov zvěřeCeník Lovu
Více se o lovu zvěře a myslivosti dozvíte zde
 
Střelecké sporty – „Střelnice pro vás připravujeme od dubna 2022 a více se o střelbách dozvíte zde. Individuální možnost vzduchovkové střelby na terč je možná po domluvě již nyní.
 
Pro veškeré informace a dotazy ohledně pobytů s rybolovem, lovem zvěře a střelbami kontaktujte ředitele Panství Ing. Holuba na tel: 724 524 250.

Více o panství

Tipy na výlety

  • cyklovýlety, turistika, nordic walking

  • Třebíč (20 km) – památky UNESCO, aquapark Laguna, tenisové kurty, Hvězdárna, Labyrint – rodinný a zábavný park, Rozhledna na Pekelném kopci (Mastník u Třebíče), Středověká osada Mstěnice u Hrotovic, Adventure minigolf Střítež, Mohelenská Hadcová step, Rozhledna Mařenka (Rokytnice nad Rokytnou), Dalešice-pivovar Postřižiny, Zámek Vranov nad Dyjí, Hrad Bítov, Vranovská pláž atd.

  • Jihlava (27 km) – ZOO, aquapark, golf, Strašidelné bludiště, Jihlavské podzemí, Kino CineStar, Čeřínek-přírodní park a naučná stezka, Křemešník-poutní kostel, léčivá studánka, Příseka-muzeum autíček, Rokštejn-zřícenina gotického hradu, historická Telč, Hrad Roštejn u Telče, Westernové městečko Stonetown.
    Cyklostezka z Jihlavy do Raabs an der Thaya- Rakousko atd-

  • Luka nad Jihlavou (16 km) – lyžování

  • Jalovec (14 km) – lyžování

  • Ski areál Čeřínek u Jihlavy (40 km)

  • Ski klub Velké Meziříčí (skivm.cz)

  • Lyžařské Jihlavsko – lyžařské běžecké stopy na Jihlavsku (lyzarskejihlavsko.cz)

Fotogalerie