O penzionu

Penzion se nachází na samotě Českomoravské vrchoviny, severozápadně od Třebíče, mezi obcemi Svatoslav a Radošov. Kousek od dálnice D1 Velké Meziříčí/exit Měřín. Nabízí klidné ubytování v soukromí vhodné pro celoroční pobyt uprostřed přírody. 

Vila stojí na rozsáhlém soukromém pozemku, na samotě u krásného rybníka, jehož součástí je přístupný ostrůvek, vhodný i na grilování. Rybník lze využít pro sportovní rybolov, nebo k projížďkám na loďkách.

Návštěvníci mohou svůj čas trávit i aktivně – možnost cykloturistiky, turistiky, nordic walking….v okolí jsou skvěle značené turistické trasy a cyklotrasy, které nabízí dostatek různě dlouhých a náročných tras.

Areál poskytuje dostatek prostoru pro všechny, kteří hledají pohodu a klid na samotě, bez davů lidí a chtějí se zrelaxovat a načerpat energii z přírody a krásného prostředí.

Virutální prohlídka

Prohlédněte si detailně náš penzion.
null

Ing. Zdeněk Křečan

spolumajitel, jednatel a zástupce ředitele společnosti

null

Hermenegild Jireček

spolumajitel a jednatel společnosti

null

JUDr. Antonín Křečan

spolumajitel společnosti

(1939 – 2022)

Náš tým

Ing. et ing. Miroslav Holub

Ředitel a jednatel společnosti. Realizuje střelecké a lukostřelecké závody, lovecké akce a podílí se tím na propagaci a prestiži resortu i v mezinárodním kontextu. Koordinuje a zajišťuje směřování resortu tak, aby navazovalo na filosofii celého Panství v duchu souladu s okolní krajinou, ochranou přírody a zachováním osobních a rodinných hodnot majitelů.

Mgr. Veronika Hokeová

Vedoucí týmu. Koordinuje provoz penzionu, spolupracuje na PR,  webových stránkách a sociálních sítích. Zajišťuje komunikaci a spolupráci s obchodními partnery. Součástí její práce je také vytváření pobytových balíčků, které jistě osloví mnohé  hosty. Potkáte se s ní při komunikaci na sítích, ale třeba i za barem nebo u okénka v našem bistru.

Tomáš Hoke

Jednatel společnosti. Zajišťuje technickou podporu resortu a rezervačních systémů, administrativní činnost, fakturace. Koordinuje kulturní akce a zejména náš domovský festival ZÁTIŠÍFEST. Můžete ho příležitostně potkat i za barem nebo u grilu.

Alexandra Mrňová

Vedoucí provozu. Domlouvá a realizuje všechna vaše přání a požadavky k naprosté spokojenosti. Je koordinátorkou menších akcí v objektu penzionu a připraví perfektní firemní večírek či oslavu přesně podle vašich představ do posledního detailu.

Jana Beránková, DiS.

Recepční, zástupkyně vedoucí provozu. Koordinuje rekreační aktivity, získá si vás svým neobyčejně přátelským jednáním a vždy najde zábavu pro vaše děti. Zajistí pro vás perfektně uklizené a voňavé pokoje, ve kterých se budete cítit tak komfortně, že nebudete chtít odjet.

Penzion Waldsteinovo Zátiší si zamilujete

Wi-Fi zdarma

Ve všech pokojích je hostům k dispozici bezplatné WiFi připojení k internetu.

Bezpečné parkování

Parkování zdarma v uzavřených prostorách objektu.

Online rezervace

Rychlá a bezpečná rezervace.

Snídaně zdarma

Snídaně, která je podávána dle obsazenosti, formou bufetu nebo servírovaná, dle nabídky.