O penzionu

Penzion se nachází na samotě Českomoravské vrchoviny, severozápadně od Třebíče, mezi obcemi Svatoslav a Radošov. Kousek od dálnice D1 Velké Meziříčí/exit Měřín. Nabízí klidné ubytování v soukromí vhodné pro celoroční pobyt uprostřed přírody. 

Vila stojí na rozsáhlém soukromém pozemku, na samotě u krásného rybníka, jehož součástí je přístupný ostrůvek, vhodný i na grilování. Rybník lze využít pro sportovní rybolov, nebo k projížďkám na loďkách.

Návštěvníci mohou svůj čas trávit i aktivně – možnost cykloturistiky, turistiky, nordic walking….v okolí jsou skvěle značené turistické trasy a cyklotrasy, které nabízí dostatek různě dlouhých a náročných tras.

Areál poskytuje dostatek prostoru pro všechny, kteří hledají pohodu a klid na samotě, bez davů lidí a chtějí se zrelaxovat a načerpat energii z přírody a krásného prostředí.

Virutální prohlídka

Prohlédněte si detailně náš penzion.
null

Ing. Zdeněk Křečan

spolumajitel, jednatel a zástupce ředitele společnosti

null

Hermenegild Jireček

spolumajitel a jednatel společnosti

null

JUDr. Antonín Křečan

spolumajitel společnosti

(1939 – 2022)

Náš tým

Mgr. Veronika Hokeová

Vedoucí týmu. Koordinuje provoz penzionu, spolupracuje na PR,  webových stránkách a sociálních sítích. Zajišťuje komunikaci a spolupráci s obchodními partnery. Součástí její práce je také vytváření pobytových balíčků, které jistě osloví mnohé  hosty. Potkáte se s ní při komunikaci na sítích, ale třeba i za barem nebo u okénka v našem bistru.

Kateřina Vostalová

Vedoucí provozu. Domlouvá a realizuje všechna vaše přání a požadavky k naprosté spokojenosti. Je koordinátorkou menších akcí v objektu penzionu a připraví perfektní firemní večírek či oslavu přesně podle vašich představ do posledního detailu.

Penzion Waldsteinovo Zátiší si zamilujete

Wi-Fi zdarma

Ve všech pokojích je hostům k dispozici bezplatné WiFi připojení k internetu.

Bezpečné parkování

Parkování zdarma v uzavřených prostorách objektu.

Online rezervace

Rychlá a bezpečná rezervace.

Snídaně zdarma

Snídaně, která je podávána dle obsazenosti, formou bufetu nebo servírovaná, dle nabídky.
řízkobrabí na Zámečku

Jaké akce PŘIPRAVUJEME?

Buďte v obraze a nechte si posílat PROGRAM zámečku mailem.

Nespamujeme! Další informace o GDPR naleznete v patičce webu zásady ochrany osobních údajů.